انواع دمنوش گیاهی و نحوه خرید اینترنتی آن

آنچه در این مقاله میخوانید...

دمنوش چیست؟تفاوت دمنوش گیاهی با چایتفاوت دمنوش با جوشاندهنحوه خرید اینترنتی دمنوش

انواع دمنوش گیاهی به صورت بسته بندی و حتی فله ای با مناسب ترین قیمت در بازارهای داخلی ایران مورد خرید و فروش قرار گرفته است. خرید اینترنتی یکی از روش های تهیه انواع دمنوش های گیاهی می باشد که در ادامه نحوه ی این خرید شرح داده شده است.

در ایران در زمان های گذشته مصرف انواع دمنوش های گیاهی یکی از مرسومات بوده که این روزها به صورت گیاهی و میوه ای به بازار عرضه می گردند. بر اساس خواص و فواید درمانی که دمنوش ها دارند بسیاری از تولیدکنندگان به فکر افزایش تولید و پخش این محصول افتاده اند.

دمنوش چیست؟

دمنوش در واقع نوعی نوشیدنی است که بر پایه گیاهان دارویی تولید می گردد. گیاهان دارویی که در تولید دمنوش ها مورد استفاده قرار می گیرد معمولا به صورت قابل حل در آب می باشند. در بسیاری از موارد از گل، برگ، ساقه، ریشه، دانه و پوست میوه در ترکیبات انواع دمنوش های گیاهی به کار برده می شود.

تفاوت دمنوش گیاهی با چای

همان طور که می دانید چای جزو نوشیدنی هایی است که از برگ گیاه کاملیا سینسیس برداشت می گردد. از جمله چای های برداشت شده از این گیاه می‌توان به چای سیاه و چای سبز اشاره کرد. دمنوش یا همان چای گیاهی از برگ، ریشه، گل، پوست درخت و حتی دانه های گیاهی به دست می آید. در نتیجه تفاوت این دو نوشیدنی پرطرفدار به گیاه موجود در آن بر می گردد.

تفاوت دمنوش و جوشانده 

تفاوت دمنوش با جوشانده

دمنوش با جوشانده چه تفاوتی دارد؟ این سوالی است که اکثر افراد می پرسند. در واقع دمنوش های گیاهی مواد اولیه آن اعم از ریشه، برگ، میوه و … است که کمی کوبیده می شود اما در جوشانده گیاه مستقیم با آب سرد یا گرم تهیه می گردد.
یکی دیگر از تفاوت‌های دمنوش با جوشانده نحوه دم آنها می باشد. دمنوش در ظرف در بسته آماده می‌گردد اما جوشانده در ظرف حاوی آب جوش روی حرارت به دست می آید.
 

نحوه خرید اینترنتی دمنوش

روش اینترنتی که این روزها کار خرید و فروش را برای بسیاری از افراد راحت کرده، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. دمنوش های گیاهی و انواع چای ها از جمله نوشیدنی های پرمصرف در میان مشتریان می باشد که بسیاری از مصرف کنندگان به طور مستقیم اقدام به خرید اینترنتی آن می نمایند.

البته ناگفته نماند پخش‌کنندگان بسیاری در شهرهای مختلف به دلیل در دسترس نبودن برخی از محصولات از این روش خرید استقبال نموده اند.

برای خرید دمنوش گیاهی می‌توانید با مشاوره سلامت این سایت ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را ثبت نمایید. در نهایت بدون هدر رفتن زمان شما محصول به راحتی به دست شما خواهد رسید.

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸