بازار پخش چای سبز ساچمه ای

آنچه در این مقاله میخوانید...

چای سبز ساچمه ایخواص چای سبز ساچمه ایبهترین چای سبز ساچمه ایپخش چای سبز ساچمه ایقیمت چای سبز ساچمه ای
چای سبز ساچمه ای

قیمت چای سبز ساچمه ای در بازار پخش داخلی از موارد حائز اهمیت در امر خرید و فروش محسوب می گردد. پخش عمده چای سبز ساچمه ای در بازار ایران محدودیتی ندارد. قیمت چای سبز ساچمه ای 36000 تومان می باشد. البته این قیمت در کیفیت و حجم های متنوع تغییر خواهد کرد.

چای سبز ساچمه ای

چای سبز طعم فوق العاده و مزه رو به دودی دارد. بهترین چای سبز ها عطر و طعم قوی دارند. دلیل کیفیت بالای چای سبز ساچمه ای برگ های کوچک و محکم آن است که رول شده اند. چای سبز ساچمه ای که برگرفته از بهترین برگ های سبز گیاه چای می باشد بدون هیچگونه اسانس در بازار پخش می شوند.

چای سبز ساچمه ای نیز مانند دیگر انواع چای سبز حاوی آنتی اکسیدان می باشد. می توان گفت این آنتی اکسیدان صد برابر بیشتر از ویتامین c و پنج برابر بیشتر از ویتامین e تاثیر گذار است.

خواص چای سبز ساچمه ای

از خواص چای سبز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تنظیم قند خون
  • جلوگیری از بروز سکته
  • خاصیت ضد سرطانی
  • جوانسازی پوست
  • کاهش وزن و لاغری
  • کاهش کلسترول خون
  • پیشگیری از آلزایمر
  • درمان بیماری های کبدی
  • از بین بردم افسردگی و استرس

بهترین چای سبز ساچمه ای

بهترین چای سبز ساچمه ای به صورت زیر رول و پیچیده شده است. این امر سبب حفظ عطر و طعم چای در گلوله های کوچک می شود. این نوع چای سبز کمتر در معرض آسیب قرار می گیرد و هنگام دم خواص آن بهتر آزاد می شود. عطر و طعم بهترین هم خواهد داشت.

پخش چای سبز ساچمه ای

پخش چای سبز ساچمه ای در بازارهای معتبر نیز صورت می گیرد. چای سبز ساچمه ای به دلیل وارداتی بودنش در تهران خرید و فروش می گردد. چنانچه قصد فعالیت در حوزه این چای داشته باشید پخش آن در شهر شما نیز امکان پذیر می باشد. ارسال بار از طریق باربری انجام می گیرد و ظرف مدت 2 الی 5 روز کاری تحویل شما داده خواهد شد. پخش عمده چای سبز ساچمه ای به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

قیمت چای سبز ساچمه ای

قیمت چای سبز ساچمه ای درجه یک 45000 تومان می باشد. چای سبز ساچمه ای با این قیمت مصرف کننده به صورت خرد خرید و فروش می گردد. برای سفارش چای سبز ساچمه ای می توانید این محصول را با قیمت عمده 38000 تومان اقدام نمایید. چنانچه حجم خرید شما بیشتر باشد این نوع چای سبز با قیمت 36000 تومان نیز ارسال می گردد. لذا چای سبز ساچمه ای در بسته بندی 500 گرمی با قیمت 25000 خرید و فروش می شود.

 

0

0 پاسخ به “بازار پخش چای سبز ساچمه ای”

دیدگاهتان را بنویسید

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸