تهیه دمنوش های گیاهی خوش طعم

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع دمنوش های گیاهی

دمنوش های گیاهی عطر و طعم فوق العاده ای دارند، بسیار برای سلامتی مفید هستند. می توانید به آسانی برای خود دمنوشی خوش طعم تهیه و میل نمایید.
انواع مختلف دمنوش های گیاهی وجود دارد که از قدیم برای درمان ایرانیان استفاده می شده است البته دمنوش ها در طب چین نیز پیشرفت فراوانی داشته تا انجا که امروزه این قوم دارای بهترین تغذیه در دنیا هستند. اما ایران با فراموش کردن فرهنگ خود در برخی از ادوار موجب شد تا دمنوش های گیاهی کم رنگ شوند.

انواع دمنوش های گیاهی

دمنوش ها انواع مختلفی دارند و برخی به عنوان داروهای خاص در موارد خاص تجویز یم گردند و برخی نیز مصرف مداوم و روزانه آن ها تجویز می گردد. جالب است بدانید در برخی از داروها هر چه گیاه ایجاد تلخی بیشتری کند میزان اثر بخشی آن نیز بیشتر است. مانند گیاه الوئه ورا که هر چه ژل موجود در آن تلخ تر باشد خواص درمانی بیشتری نیز دارد و قدرت مسهل بودن آن نیز بیشتر است.
اما برای تسهیل در خوردن و راحت تر بودن بیمار در مصرف اضافه کردن انواع شیره های توت و خرما و یا عسل به این نوشیدنی ها مجاز است. در برخی از موارد نیز از نبات استفاده می کنند. البته برای مخلوط کردن شیره های میوه ها حتما بایستی با دکتر معالج مشورت کرد و میزان بایستی کم باشد تا موجب اضافه وزن نگردد.

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸