چای و دمنوش آرشامین
سه شنبه , ۷ بهمن ۱۳۹۹
خانه / دمنوش گیاهی / تهیه دمنوش های گیاهی خوش طعم

تهیه دمنوش های گیاهی خوش طعم

دمنوش های گیاهی عطر و طعم فوق العاده ای دارند، بسیار برای سلامتی مفید هستند. می توانید به آسانی برای خود دمنوشی خوش طعم تهیه و میل نمایید.
انواع مختلف دمنوش های گیاهی وجود دارد که از قدیم برای درمان ایرانیان استفاده می شده است البته دمنوش ها در طب چین نیز پیشرفت فراوانی داشته تا انجا که امروزه این قوم دارای بهترین تغذیه در دنیا هستند. اما ایران با فراموش کردن فرهنگ خود در برخی از ادوار موجب شد تا دمنوش های گیاهی کم رنگ شوند.

انواع دمنوش های گیاهی

دمنوش ها انواع مختلفی دارند و برخی به عنوان داروهای خاص در موارد خاص تجویز یم گردند و برخی نیز مصرف مداوم و روزانه آن ها تجویز می گردد. جالب است بدانید در برخی از داروها هر چه گیاه ایجاد تلخی بیشتری کند میزان اثر بخشی آن نیز بیشتر است. مانند گیاه الوئه ورا که هر چه ژل موجود در آن تلخ تر باشد خواص درمانی بیشتری نیز دارد و قدرت مسهل بودن آن نیز بیشتر است.
اما برای تسهیل در خوردن و راحت تر بودن بیمار در مصرف اضافه کردن انواع شیره های توت و خرما و یا عسل به این نوشیدنی ها مجاز است. در برخی از موارد نیز از نبات استفاده می کنند. البته برای مخلوط کردن شیره های میوه ها حتما بایستی با دکتر معالج مشورت کرد و میزان بایستی کم باشد تا موجب اضافه وزن نگردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی گیاه مارکت
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09190273774

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید دمنوش گیاهی بسته بندی

مرکز خرید دمنوش گیاهی بسته بندی انواع فرآورده های مورد نظر را به مشتریان خود در سطح کشور عرضه می دهد. شرکت مربوطه دمنوش ها را به صورت عمده و فله ای به مصرف کنند

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره رایگان خرید عمده