تولید دمنوش لاغری بلوبری نیوشا

آنچه در این مقاله میخوانید...

1. بلوبری کم کالری با مواد مغذی بالا2. بلوبری و بالاترین ظرفیت آنتی اکسیدانی3. بلوبری و کاهش آسیب DNA4. بلوبری و محافظت از اکسید شدن کلسترول5. بلوبری و کاهش فشار خون

میوه بلوبری که طعمی شیرین دارد و از خوشمزه های تابستانی محسوب می گردد با ظاهر کوچک خودش تاثیرات مثبتی بر عملکرد مغز، پیشگیری از سرطان و کاهش وزن از خود بر جای گذاشته است.
مطالعات بسیاری در این زمینه صورت گرفته که نتیجه آن از بین بردن چربی هایی بوده که از علل پیش زمینه ای دیابت و بیماری های قلبی محسوب می گردیده است. که امروز می خواهیم در رابطه با میوه بلوبری و خواص آن بیشتر صحبت کنیم.

1. بلوبری کم کالری با مواد مغذی بالا

میوه بلوبری حاوی ویتامین K، ویتامین C، منگنز و فیبر می باشد. در مقابل یک فنجان از این میوه ۸۴ کالری بسیار ناچیز است اما آنتی اکسیدان موجود در آن سبب محافظت بدن از رادیکال های آزاد می گردد.

2. بلوبری و بالاترین ظرفیت آنتی اکسیدانی

فلانوئید ها که از ترکیبات اصلی بلوبری می‌باشند در خانواده بزرگ آنتی اکسیدانی جایگاه خاصی دارند و اثرات مفیدی بر سلامتی از خود نشان داده اند. در مقایسه میوه بلوبری با دیگر میوه ها می ‌توان به قطع این میوه را دارای بالاترین ظرفیت آنتی اکسیدانی نام برد.

3. بلوبری و کاهش آسیب DNA

از جمله آسیب هایی که در زندگی روزمره اتفاق می افتد، باید اکسیداتیو dna را نام برد. این عملکرد در طول روز هزاران بار در بدن اتفاق می افتد. این آسیب ها در سلول ها بسیار تاثیر گذارند به طوریکه از دلایل مهم پیری محسوب می گردند.
این آسیب ها با مصرف روزانه بلوبری به راحتی قابل کاهش می باشند و این موضوع حتی در مطالعات یک ماهه بر روی ۱۶۸ نفر صورت گرفت و نتیجه آن کاهش ۲۰ درصدی آسیب اکسیداتیو DNA بود.

4. بلوبری و محافظت از اکسید شدن کلسترول

آسیب اکسیداتیو که در بالا به طور مفصل توضیح داده شد، گامی تاثیرگذار بر روند بیماری های قلبی می باشد چراکه با اکسید شدن کلسترول در بدن این روند افزایش پیدا می کند.
اما همانطور که می دانید با مصرف بلوبری به صورت میوه یا دمنوش می توانید به میزان قابل توجهی این اکسیداسیون را کاهش دهید.

5. بلوبری و کاهش فشار خون

بسیاری از افراد که از فشار خون بالا رنج می برند بهتر است بدانند طی تحقیقاتی که صورت گرفته استفاده از ۵۰ گرم بلوبری در طول روز به مدت دو ماه می توانند حدود ۴ الی ۶ درصد از میزان فشار خون را پایین بیاورند.

با خواص برجسته‌ای که در بالا بیان شد شرکت نیوشا اقدام به تولید دمنوش این میوه نموده است که در میان مصرف کنندگان از آن به عنوان دمنوش لاغری بلوبری یاد می‌شود که در میان افرادی که نتایج مفید و تاثیر گذاری از پکیج های نیوشا گرفته اند از اهمیت بالایی برخودار است و جایگاه خاصی در میان طرفداران نیوشا دارد.

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸