صادرات دمنوش بلوبری در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

دمنوش بلوبری چیست؟

موارد مصرف دمنوش بلوبری که در بازار ایران در حجم های متفاوت خرید و فروش می گردد، چیست؟ صادرات دمنوش گیاهی بیشترین آمار را دارد یا صادرات دمنوش میوه ای؟
دمنوش بلوبری جزو دمنوشهاییست که این روزها در بازارهای ایران مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. این دمنوش به صورت فله و بسته بندی های تی بگی عرضه می گردد و نیاز مشتریان و تقاضایشان را نسبت به این محصول کامل پوشش داده است.
در بازارهای ایران دمنوش بلوبری در راستای کاهش وزن، صاف شدن چربی های شکم و پهلو، تنظیم فشار خون مورد استفاده قرار می گیرد.

دمنوش بلوبری چیست؟

دمنوش بلوبری در واقع از دم کردن برگ های خشک بوته بلوبری یا میوه آن به دست می آید. دمنوشی که سرشار از آنتی اکسیدان و مواد مغذی می باشد و بسیاری از مشتریان برای سلامت بدن خود این دمنوش را روزانه مورد استفاده قرار می دهند.
در بازار صادرات جهانی هم دمنوش های گیاهی و هم دمنوش های میوه ای جایگاه خاصی دارند. از آنجا که دمنوش های میوه ای صرفا ذائقه ای می باشند نسبت به دمنوش گیاهی که این روزها در طب سنتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، جایگاه خاص تری دارند.
دمنوش بلوبری نیز در گروه دمنوش های میوه ای قرار دارد اما در راستای کاهش وزن و لاغری بیشترین موارد مصرف را دارد و همچنین در این بازار بیشترین خرید و فروش صادراتی را به خود اختصاص داده است.

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸