صادرات چای ماسالا فله

آنچه در این مقاله میخوانید...

آیا میدانید ترکیبات چای ماسالا چیست؟فروش چای ماسالا فله خارجی

صادرات چای ماسالا فله هم اکنون از کشور هند به مقصد کشورهای مختلف دنیا با بالاترین بازدهی و کیفیت در حال انجام است. این یک چای چند گیاه و ترکیبی با چای سیاه و شیر بوده و بسیار مقوی و خوشمزه و پر طرفدار است و خواص درمانی بی شماری دارد و حجم بالایی از تقاضا ها و صادرات انواع چای ها را به خود اختصاص داده است.

صادرات چای ماسالا فله

آیا میدانید ترکیبات چای ماسالا چیست؟

آیا میدانید ترکیبات چای ماسالا چیست؟ چای ماسالا از مخلوط هفت گیاه تشکیل شده است و نوعی چای هندی می باشد و در کاهش قند خون بسیار مؤثر است. ترکیبات چای ماسالا شامل چای سیاه،شیر، زنجبیل و برخی ادویه‌های دیگر می‌شود. معروف‌ترین ادویه‌ای که در این چای استفاده می‌شود، شامل هل، دارچین، رازیانه و فلفل سیاه است. همچنین گاهی‌اوقات از بادیان خَتایی یا انیسون ستاره‌ای، دانه‌ی گشنیز و فلفل قرمز برای افزودن یک طعم متفاوت استفاده می‌شود.

معمول ترین ترکیبات موجود در چای ماسالا را چای سیاه، دارچین، زنجبیل، هل، انیسون ستاره‌ای (بادیان ختایی)، رازیانه، جوز هندی، میخک و شیر تشکیل می دهد این نوع از چای دارای طعم های مختلف میوه ای می باشد و بر اساس سلیقه هر فرد انتخاب می شود.

فروش چای ماسالا فله خارجی

فروش چای ماسالا فله خارجی فروش چای ماسالا خارجی به صورت مستقیم از نمایندگی ما امکان پذیر می باشد.پخش کننده انواع طعم های چای فله خارجی ماسالا در کشور در این نمایندگی پخش مستقیم محصول حضور دارد تا بهترین نوع کیفیت محصول را به شما عرضه نماید.تولید چای ماسالا اصل در بهترین نمونه تولیدی در هند تهیه می گردد.

نمایندگی چای ماسالا چند گیاه و بسیار مقوی در این مرکز فروش حضور داشته تا پاسخ گوی سفارشات بیست و چهار ساعته برای شما عزیزان باشد. این یک محصول بی نظیر است زیرا بسیار درجه یک بوده و از ترکیبات گیاهی معجزه آسایی عمل آمده و با بهترین روش ها تهیه و بسته بندی می گردد. این نوع از چای هندی  به علت دارا بودن کیفیت بسیار بالایی که دارد یکی از مهم ترین بخش صادرات چای خارجی فله به کشورهای خارجی به خود اختصاص داده است.

این نمایندگی هم اکنون افتخار این را دارد تا به صورت مستقیم و با حذف کلیه واسطه ها با شما خوبان ارتباط برقرار کرده و محصولی بسیار عالی و درجه یک را با فروش کلی و با مناسب ترین قیمت در اختیارتان قرار دهد. این محصول با توجه به سفارش خرید شما به کلیه نقاط کشور ارسال می گردد.

اگر خواهان و علاقه مندان خرید این چنین محصولی هستید می توانید با مراجعه به این سایت اینترنتی  و یا با تماس درخواست خود را ثبت نموده تا در اولین فرصت به تقاضای مشتریان رسیدگی شود. تمام تقاضاها بزرگ و حتی کوچک مورد پذیرش مسئولین محترم این حیطه و رشته قرار می گیرد.

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸