جهت مشاوره خرید عمده * چای ماسالا * روی دکمه واتس اپ زیر لطفا کلیک بفرمایید و درخواست خود را ثبت کنید اینجا کلیک بفرماییدWhatsApp

فروش دمنوش های چاقی

دمنوش گیاهی سردرد

بسیاری از افراد از داشتن اندام های باریک نیز رضایت دارند اما عده‌ای هم هستند که این لاغری را کمبود وزن تلقی می کنند. آیا شما هم جزو افرادی هستید که در کنار داشتن اندامی لاغر، سلامتی برایتان حائز اهمیت است؟
همانطور که می دانید بدن های افراد و آناتومی شان کاملاً متفاوت است، در برخی موارد می بینید که افراد بسیار لاغر نیز از عدم سلامتی شکایت دارند. درست است بسیاری به دنبال زیبایی و تناسب اندام می باشند اما سلامتی در وهله اول از اهمیت بالاتری برخوردار است و این سلامتی با تعیین شاخص توده بدن نیز مشخص می گردد.
برهم خوردن تعادل این سلامتی نیز ممکن است از عواملی همچون بیماری، افزایش سوخت و ساز بسیار بالا، رژیم های نامتعادل و … سرچشمه گرفته باشد.
کمبود ویتامین ها، ضعف سیستم بدنی، عوارض هورمونی، پوکی استخوان، استرس و افسردگی از جمله مشکلاتی هستند که بر اثر کمبود وزن به وجود خواهند آمد.
دستور های بسیاری برای افزایش وزن و چاقی بیان شده است و همانطور که می دانید لبنیات پرچرب، جویدن کندور، خوردن بستنی، خرما و حلوا، کله و پاچه، انواع مغزها و … از جمله دستوراتی هستند که به افزایش وزن کمک خواهند کرد، اما برای گرفتن نتیجه بهتر شرکت نیوشانیک اقدام به تولید دمنوش هایی نموده است که سرشار از انواع ویتامین ها می باشند و در کنار دستوراتی که در برنامه غذایی خود دارید قطعا به نتایج بسیار عالی دست پیدا خواهید کرد.
پکیج افزایش وزن و چاقی نیوشا متشکل از دمنوش های اشتها آور و آرامش‌بخشی همچون دم نوش زعفران، توت فرنگی، آلوئه ورا و حتی هات چاکلت های کلاسیک نیوشا می باشد که به راحتی توسط مشاوران سلامت شرکت به فروش می می رسند.

جهت مشاوره خرید عمده * چای ماسالا * روی دکمه واتس اپ زیر لطفا کلیک بفرمایید و درخواست خود را ثبت کنید اینجا کلیک بفرماییدWhatsApp
0

دیدگاهتان را بنویسید