قیمت عمده دمنوش گیاهی بسته بندی جایگزین چای

دمنوش های گیاهی که بسته بندی های بهداشتی و مختلفی دارند را می توان به عنوان جایگزین چای به صورت روزانه مصرف کرد؟ آیا قیمت عمده این محصول را می دانید؟
امروزه از درمانهای مختلفی از طریق طب طب سنتی برای امروز مختلف بدن استفاده میشود. استفاده از انواع قرص ها شربت ها کپسول ها و عصاره‌ها و روغن ها و همچنین دمنوش ها و جوشانده ها می توانند اقدام برای درمان بخشی از اندازه و در مورد استفاده قرار گیرد اما امروزه چگونه می توان به وسیله این دمنوش ها امراض مختلف درمان کرد.
جالب است بدانید که دم نوش ها را بایستی بر اساس طبیعت بدن هر فرد انتخاب کرد و طبیعت بدن هر فرد نیز با پرسش و پاسخ هایی که پزشک از آن فرد انجام می‌دهد مشخص می‌شود در واقع طبیعت افراد به دسته های گوناگونی تقسیم می‌شود.
سرد و خشک، گرم و خشک، سرد و مرطوب، گرم و مرطوب و همچنین معتدل. که معتدل بهترین و بدون ضرر ترین طبیعت انسان است و بایستی همیشه انسان به سمت اعتدال حرکت کند. ارائه یک مثال برای درمان افراد مختلف که دارای طبیعت خاص می باشند میتواند به این صورت باشد اگر بخواهند بر اساس دمنوش ها درمان کنند.
به این صورت است که اگر یک فردی که دارای طبیعت گرم و مرطوب باشد دچار سردرد و یا مشکلات هاضمه باشد. بایستی از طریق دمنوش هایی نظیر دمنوش به یا همچنین انواع مختلف دمنوش های سرد و مرطوب استفاده نمود البته اگر مشکل فرد به دلیل وجود رطوبت زیاد باشد بایستی از گیاهان خشک و با طبع گرم و خشک استفاده کرد نظیر بابونه و اگر فرد به علت گرمای بیش از حد بدن دچار مشکل شده باشد بایستی از دمنوش های سرد مانند به لیمو و همچنین شربت آبلیمو یا خاکشیر استفاده کرد. پزشکان استفاده از انواع مختلف دمنوش هایی که مناسب با طبیعت هر فرد هستند را به عنوان یک نوشیدنی روزانه پیشنهاد می کند و می تواند جایگزین چای روزانه گردد امروز شرکت های مختلفی نیز اقدام به تهیه و تولید انواع دمنوش های بسته بندی کردند که این دمنوش ها نیز هر کدام به علت وکیوم و بسته بندی خاص خود دارای خواص بیشماری هستند و از اکسید شدن گیاه و هوا جلوگیری بعمل می آید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸