قیمت فروش دمنوش لاغری مهرگیاه

ممکن است شما هم جزو افرادی باشید که نام برگ سنا را زیاد نشنیده باشید یا ممکن است نام آن را شنیده باشید و اطلاعات چندانی از این گیاه نداشته باشید در زمینه این گیاه لاغری این مطلب را می توانید دنبال کنید.
برگ سنا از گیاهان علفی به دست می‌آید که بومی کشور آفریقاست البته در هندوستان هم ارزش غذایی بسیاری دارد. از جوشانده این گیاه برای رفع بسیاری از بیماری ها استفاده می شده است.
چنانچه بخواهیم با خواص بیشتر برگ سنا آشنا شویم می توان به التیام تورم معده، پاکسازی دستگاه گوارش، بهبود عملکرد روده اشاره کرد. در زمینه کاهش وزن دمنوش این برگ گیاهی سبب افزایش متابولیسم بدن می‌گردد که در نهایت منجر به افزایش چربی سوزی و مانع رسوب چربی در بافتهای بدن می شود.
دمنوش لاغری مهرگیاه ترکیبی از چای سبز، برگ سنا، گیاه به لیمو، زیره و لیمو عمانی می باشد. ترکیبی معجزه آسا و آرامش بخش که نتیجه مصرف روزانه آن قطعاً کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام خواهد بود.
این دمنوش لاغری بی نظیر در بسته بندی های مثلثی ۱۴ عددی و بسته بندی های ۷۵ گرمی به بازار عرضه گردیده است. خریداران عمده محصولات مهرگیاه می توانند انواع دمنوش ها را با مناسبترین قیمت بدون واسطه تهیه نمایند و به راحتی در شهر و فروشگاه خود به فروش برسانند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸