قیمت هر کیلو چای سفید | قیمت هر کیلو چای ترش

آنچه در این مقاله میخوانید...

چای ترشقیمت هر کیلو چای ترشچای سفیدقیمت هر کیلو چای سفیدچگونگی خرید چای
قیمت هر کیلو چای

قیمت هر کیلو چای ترش و چای سفید که در بازار خرید و فروش می شود، چقدر است؟ با افزایش قیمت چای در بازار قیمت چای ترش به 80 هزار تومان و قیمت چای سفید به 350 هزار تومان رسید. چگونگی خرید هر کیلو چای ترش و چای سفید بدون واسطه در ادامه آمده است.

چای ترش

چای ترش با نام چای مالمیر، چای مکی و چای قرمز در بازار شناخته شده است. اصطلاح انگلیسی چای ترش Hibiscus sabdariffa می باشد. این چای از کاسبرگ گیاه چای ترش برداشت می شود. چای ترش جزو چای هاییست که می توان به صورت گرم و سرد استفاده شود.

لذا در بیشتر مواقع چای ترش با شکر و نبات نوش جان می گردد. طعم ترش و شیرین این چای حس فوق العاده ای ایجاد می کند.

قیمت هر کیلو چای ترش

قیمت هر کیلو چای ترش در بازار ایران براساس ایرانی یا خارجی بودن محصول تعیین می گردد. نوع بسته بندی و قیمت چای در ادامه آمده است. برای اطلاع از قیمت های عمده می توانید با کارشناسان سایت ارتباط بگیرید.

 1. چای ترش ایرانی
  چای ترش ایرانی در بسته بندی 10 کیلوگرمی به قیمت 80 هزار تومان خرید و فروش می شود. چای ترش ایرانی تولید سیستان و بلوچستان می باشد که بهترین طعم چای را به خود اختصاص داده است.

 2. چای ترش خارجی
  قیمت هر کیلو چای ترش خارجی 30 تا 40 هزار تومان می باشد. واردات چای ترش خارجی معمولا از کشور مصر، نیجریه و … انجام می شود. بسته بندی چای ترش خارجی به صورت کیسه ای و کارتنی می باشد. نوع بسته بندی کارتن بیشترین فروش چای ترش را بخ خود اختصاص داده است. چراکه بهترین بسته بندی برای ارسال به شهرهای مختلف ایران می باشد.

چای سفید

چای سفید در واقع همان برگ های باز نشده گیاه کاملیا سیلینس می باشد. این چای از خواص درمانی بسیار بالایی برخوردار است چراکه این نوع چای سفید، سر گل چای شناخته شده است. کشورهای بسیاری به خصوص کشورهای عربی مشتری های عمده و همیشگی چای سفید می باشند. سبب این تقاضای بالا، ترکیبات چای سفید می باشد که حاوی مواد تاتن با درصد بالا است.

قیمت هر کیلو چای سفید

چای سفید زادگاه و قدمتش به کشور چین برمی‌گردد و با قیمت های مناسب در بازارهای ایران مورد خرید و فروش قرار می گیرد. اما قیمت هر کیلو چای سفید که در کشور ایران برداشت شده باشد، چند است؟

 1. چای سفید ایرانی
  جالب است بدانید کاشت و برداشت چای سفید در ایران به سختی انجام می گیرد چرا که بدون استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات برداشت باید تهیه گردند. از این رو به قیمت این چای در ایران افزوده خواهد شد. لذا در شروع سال ۹۶ قیمت هر کیلو چای سفید به یک میلیون و دویست هزار تومان برای صادرات رسید.
 2. چای سفید خارجی
  قیمت هر کیلو چای سفید چینی در شهریور 97 حدود 250 تا 350 تومان خرید و فروش می گردد. می توانید قیمت چای سفید بدون واسطه را در بازار از طریق این سایت خرید نمایید.

چگونگی خرید چای

برای خرید چای می توانید قبل از سفارش اقدام به مشاوره نمایید. مشاوران این سایت به شما کمک خواهند کرد تا بهترین محصول را اتخاب کنید. چای به صورت حضوری و اینترنتی قابلیت سفارش دارد. ارسال بار از طریق باربری ها انجام می شود. پس از انتخاب محصول و ثبت سفارش مواردی همچون نحوه تسویه حساب، نحوه بسته بندی، نحوه ارسال صحبت خواهد شد. در این راستا بهترین اقدام جهت خرید و ارسال بار شما صورت گرفته است تا از خرید خود لذت ببرید.

0

0 پاسخ به “قیمت هر کیلو چای سفید | قیمت هر کیلو چای ترش”

دیدگاهتان را بنویسید

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸