قیمت واردات چای سفید چینی

آنچه در این مقاله میخوانید...

چای سفید چیست؟انواع چای سفیدچای سفید از کجا بخریم؟قیمت چای سفید چینی در بازار
قیمت چای سفید چینی

قیمت واردات چای سفید چینی در بازار ایران کاملا مشخص است. رنج قیمت چای سفید چینی برای مشتریان به دو صورت خرد و عمده ارائه می شود. همانطور که می دانید چای سفید نیز مانند دیگر انواع چای و دمنوش ها از کشور چین برخاسته است. به راستی چای سفید چیست؟ آیا انواع آن را می شناسید؟ چای سفید اصل از کجا بخریم؟

چای سفید چیست؟

چای سفید در اوایل فصل بهار از غنچه های شکفته نشده گیاه چای برداشت می شود. این چای بوی نسبتا تندی دارند و پس از خشک شدن به رنگ سبزه تیره در می آید.
چای سفید سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که سبب جلوگیری از خطرات حمله قلبی و سرطانی می گردد. افرادی که در کل دنیا سلامتیشان حائز اهمیت می باشد طرفداران اصلی چای سفید هستند.

غنچه نشکفته گیاه چای

انواع چای سفید

  • گل صد تومانی سفید ( white peony)
  • ماه طلایی (golden moon)
  • سوزن نقره ای (silver needle)
  • ابر سفید (white cloud)

چای سفید از کجا بخریم؟

چای سفید در واقع برداشت چین است. از اینرو برای دسترسی به آن بسیاری از شرکت های معتبر اقدام به واردات آن نموده اند. واردات این چای که در کشور ایران صورت می گیرد که از قیمت بالایی برخوردار است.

برای دسترسی راحتتر مشتریان داخلی به انواع چای سفید، این محصول در اختیار پخش کنندگان و عمده فروشان در شهرهای بزرگ قرار گرفته است.

چای سفید در انواع مختلف توپی و سوزنی در این سایت موجود است. چنانچه قصد خرید به صورت خرد و عمده داشته باشید می توانید از طریق راه های ارتباطی اقدام نمایید.

قیمت چای سفید چینی در بازار

قیمت چای سفید در بازارهای داخلی ایرانی بر اساس قیمت تمام شده واردات آن است. این روزها که بازار ارز در حال نوسان می باشد، قیمت انواع چای های وارداتی نیز متغییر است. برای استعلام قیمت می توانید از طریق مشاور و کارشناس فروش سایت اقدام نمایید.

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸