قیمت چای ارل گری ۱۶۰ عددی نیوشا در سایت

آنچه در این مقاله میخوانید...

چای ارل گری نیوشا
قیمت چای ارل گری

قیمت چای ارل گری ۱۶۰ عددی تولید شرکت نیوشا که جزو پرطرفدار ترین چای های ارل گری کیسه ای در میان مشتریان می باشد، چقدر است؟ این چای معطر و پرفروش را در کدام یک از سایت ها می توان با بهترین قیمت خرید نمود؟

همانطور که می دانید چای از جمله نوشیدنی های ارزان و مقرون به صرفه می باشد که پس از آب به محبوب ترین نوشیدنی در دنیا تبدیل شده است. البته طرفداران چای و دمنوش های گیاهی باتوجه به نوع مصرف و جنبه کمک درمانی که دارند روز به روز در حال افزایش هستند.

ویژگی های خاص چای را می‌توان ایجاد نشاط، ممانعت از خواب آلودگی و لذت‌بخش بودن آن نام برد و این ویژگی ها بر کسی پوشیده نیست چرا که از گذشته نیز مصرف چای در بین خانواده ها و افراد از محبوبیت خاصی برخودار بوده و به مرور زمان نیز به صورت فوری و کیسه ای در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است تا به بهترین شکل و راحت ترین نحوه مصرف مورد استفاده قرار گیرد.

چای ارل گری نیوشا

چای ارل گری نیوشا که در بسته بندی های ۱۶۰ عددی توسط شرکت نیوشانیک به بازار عرضه شده است از جمله چای های محبوب در میان مشتریان به شمار می‌رود. نام و آوازه چای ارل گری به میوه ترنج یا همان بالنگ برمی گردد، میوه ای که سرشار از ترکیب طبیعی آرامش بخشی است که به رفع افسردگی و بیماریهای روانی کمک می‌کند. در کنار عطر و طعم بی نظیر این میوه که عصاره آن در این بسته بندی چای به کار برده شده از چای سیاه که منبعی مفید از فلوراید می باشد نیز استفاده گردیده است.

قیمت چای ۱۶۰ عددی نیوشا که توسط شرکت نیوشانیک تولید گردیده است 16789 تومان می باشد. این چای با توجه به مالیاتی که به آن افزوده می‌شود در بسیاری از سایت های معتبر با بهترین قیمت 18300 تومان به فروش می رسد و یکی از چای های محبوب پرفروش برای مصرف کنندگان خانگی و سازمان ها و ادارات دولتی محسوب می گردد.

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸