قیمت چای ماسالا فوری

آنچه در این مقاله میخوانید...

خواص چای ماسالاانواع برند چای ماسالاخرید اینترنتی چای ماسالا فوریقیمت چای ماسالا
قیمت چای ماسالا

قیمت چای ماسالا فوری و آماده در بسیاری از سایت های اینترنتی آمده است. البته قیمت مصرف کننده می باشد. فوری بودن چای ماسالا سبب استفاده راحت تر این محصول در میان مصرف کنندگان شده است. آیا از خواص این نوشیدنی پرطرفدار اطلاعی دارید؟ تا به امروز از روش اینترنتی کالایی خرید نموده اید؟

چای ماسالا در واقع یکی از چای های گیاهی پرطرفدار می باشد. لذا این نوشیدنی مصرف دارویی دارد. از جمله نوشیدنی های پرطرفدار در کشور هندوستان می‌توان به همین چای ماسالا اشاره کرد.

چای ماسالا در واقع ترکیبی از انواع ادویه و گیاهان در کنار چای سیاه می باشد. امروزه این چای جزو محبوب ترین چای ها در سراسر جهان شناخته شده است.

خواص چای ماسالا

  • خاصیت آنتی اکسیدانی
  • خاصیت ضد التهابی
  • مبارزه با استرس و اضطراب
  • کمک در هضم غذا
  • کاهش خطر ابتلا به سرطان

انواع برند چای ماسالا

نام برند

نوع بسته بندی نام برند

نوع بسته بندی

ماسالا کلاسیک تاج محل

20*500 گرمی چای ماسالا مازو

6*1000 گرمی

ماسالا اسپایسی تاج محل

20*500 گرمی چای ماسالا سامتوز

16*1000 گرمی

ماسالا کلاسیک تاج محل

40*150 گرمی چای ماسالا 1750

10*1000 گرمی

ماسالا اسپایسی تاج محل

40*150 گرمی چای ماسالا فله

10 کیلوگرمی

خرید اینترنتی چای ماسالا فوری

خرید اینترنتی انواع کالا و محصولات این روزها جایگاه خاصی به خود اختصاص داده است. خرید و فروش انواع چای ماسالا در طعم و برندهای مختلف نیز از این قاعده مستثنا نیست.

خرید اینترنتی چای ماسالا هندی به صورت بسته بندی تک نفره، گرمی و همچنین فله در بازار ایران به فراوانی انجام می شود. این روش خرید سبب دسترسی راحت تر مشتریان به کالا شده است.

قیمت چای ماسالا

قیمت چای ماسالا بر اساس نوع آن متفاوت است. چای ماسالا کلاسیک و اسپایسی دو لاین تولیدی این چای می باشند. در بازار هر کدام قیمت جداگانه ای دارند. از طرفی دیگر نوع بسته بندی چای ماسالا بر قیمت آن نیز تأثیرگذار بوده است.

در تقسیم بندی این مبحث می‌توان به انواع چای ماسالا تک نفره، بسته بندی گرمی و فله کارتونی اشاره کرد. هر کدام از موارد ذکر شده دارای قیمت متفاوتی هستند که می توانید انواع محصولات را در رنج قیمتی ۲۰ الی ۶٠ هزار تومان خرید نمایید.

ذکر منبع: www.damnooshan.ir

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸