پخش سراسری چای دوغزال عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع بسته بندی چای دوغزالعرضه چای دوغزال عمده در نمایندگی فروش

چای را می توان از محبوب ترین دمنوش ها در میان مردم ایران محسوب نمود به گونه ای که گفته می شود ایران در میان کشورهای مصرف کننده چایی جایگاه دوازدهم را داراست. این موضوع ما را بر آن داشت تا به پخش چای دوغزال عمده بپردازیم. برای تهیه این چای با ما تماس بگیرید.

پخش سراسری چای دوغزال عمده

انواع بسته بندی چای دوغزال

انواع بسته بندی چای دوغزال می توان گفت چای دوغزال از برندهای معتبر و شناخته شده چای در ایران می باشد. این محصول در کارخانه در بسته بندی های مختلفی تولید شده و برای فروش عرضه می گردد. در این نوشتار تلاش ما بر این است که به اختصار به معرفی انواع بسته بندی چای دوغزال بپردازیم.

چای دوغزال با توجه به وزن  خود در بسته بندی های مختلفی نظیر صد گرمی، دویست پنجاه گرمی ، پانصد گرمی و یک کیلوگرمی تهیه می گردد. علاوه بر این بسته ها که به صورت معمولی تهیه می شوند، چای دوغزال به شیوه تی بگ ( کیسه ای ) نیز در بازار یافت می گردد.

 انواع چای دوغزال همچنین بسته به نوع چای در بسته بندی هایی با رنگ و طرح متفاوت جای گذاری می شود. چای سیاه عطری در بسته ای با پس زمینه سیاه و لگوی آبی ریخته می شود. در این بسته ها چای سیاه شکسته سیلان با عطر ارل گری قرار داده می شود. چای سیاه شکسته صد در صد خالص سیلان دوغزال در بسته های قرمز رنگ با لگوی سبز  بسته بندی می شود.

برای بسته چای سبز که در دو نوع کیسه ای و معمولی آن را بسته بندی می کنند همانند چای سیاه عطری بسته ای با رنگ سیاه انتخاب شده است با این تفاوت که لگوی چای سبز به رنگ سبز می باشد.

چای طلایی دوغزال یکی دیگر از محصولات دوغزال می باشد که  دارای بستی تقریبا متفاوتی با دیگر چای های این برند است. لگو، نوشته های روی جلد و حواشی جلد چای دوغزال طلایی به رنگ زرد متمایل به نارنجی می باشد. و پس زمینه آن به رنگ کرمی تیره می باشد.

عرضه چای دوغزال عمده در نمایندگی فروش

عرضه چای دوغزال عمده در نمایندگی فروش تعدد فروشنده های چای دوغزال را می توان سندی دانست بر پر فروش بودن این چای. بازار خوب این محصول ممکن است سبب شود برخی به فکر فروش گران تر چای دوغزال شوند یا تلاش کنند تا چای نامرغوب را به جای چای دوغزال به شما بفروشند.

برای اینکه فریب فروشندگان دروغین چای دوغزال را نخورید و یا ِن را با قیمتی گران تر از قیمت واقعیشان نخرید توصیه می شود برای تهیه این محصولات به نمایندگی های معتبر فروش چای دوغزال مراجعه کنید که به فروش عمده چای دوغزال می پردازند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸