چای ماسالا آماده قیمت + طرز تهیه چای ماسالا

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت چای ماسالا[button color="red" size="medium" link="https://htea.ir/masala%20tea%20arshamin.pdf?_t=1543070165" icon="" target="true"]دانلود لیست قیمت چای ماسالا[/button]مواد تشکیل دهنده چای ماسالا آمادهادویه های دمنوش ماسالاروش تهیه چای ماسالا خوش طعم
چای ماسالا آماده

چای ماسالا آماده با شناسایی نیاز بازار به این ماده اولیه نوشیدنی غیر ایرانی در کنار قیمت مناسب، در مدت زمان اندکی فروش خوبی را به ثبت رسانید. طرز تهیه چای ماسالا با روشی آسان در میان این بسته ها نیز درج شده که خود می تواند در امر فروش آن نقش مثبت داشته باشد.

تمایل افراد در چند دهه اخیر به سمت استفاده از نوشیدنی هایی با کمترین میزان شکر، برندهای معتبر را بر آن داشته تا نوشیدنی محبوبی چون ماسالا را با مواد اولیه ای عاری از هر گونه مواد قندی همراه نماید. جالب است بدانید مواد تشکیل دهنده این چای محبوب از مواردی است که خود به تنهایی نیز مورد توجه خاص مشتریان بوده اند.

قیمت چای ماسالا

چای ماسالا می تواند از قیمت های مختلفی برخوردار باشد. هر برندی با یک نرخ متفاوت این محصول را عرضه خواهد کرد.

وجود کاتالوگ و لیست قیمت به خریدار کمک خواهد نمود که انتخاب بهتری داشته باشد. لذا فروشندگان پیوسته سعی بر این دارند که لیست قیمت محصولات خود را ارائه کنند.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://htea.ir/masala%20tea%20arshamin.pdf?_t=1543070165″ icon=”” target=”true”]دانلود لیست قیمت چای ماسالا[/button]

مواد تشکیل دهنده چای ماسالا آماده

[one_half]

  • گل میخک
  • گل آنیس ستاره ای
  • چای سیاه
  • شیر
  • آب

در کنار این مواد مفید ادویه هایی نیز در طعم دهی به چای ماسالا نقش دارند.

[/one_half][one_half_last][/one_half_last]

ادویه های دمنوش ماسالا

  • فلفل سیاه
  • هل
  • دارچین
  • زنجبیل
  • ادویه های هندی مخصوص

ادویه های محبوبی چون دارچین و زنجبیل در کنار نوشیدنی چای سیاه آن را به یک دمنوش کم نظیراز دید مشتریان تبدیل کرده است.

خوشبختانه فروش چای ماسالا از برند های به نامی مانند ملو، تاج محل، سانتوس، مازو و … می تواند علاوه بر افزایش اعتبار فروشگاه سودآوری خوبی را رقم بزند. از آنجایی که محصولات ثانویه مانند چای لاته نیز از چای ماسالا آماده تهیه می شود، پس می توان پتانسیل آن در فروش اوزان بالا را نیز تضمین نمود.

روش تهیه چای ماسالا خوش طعم

طرز تهیه چای ماسالا اگر با روش های سنتی انجام گیرد سخت به نظر رسیده، که این امر با تولید انواع آماده آن مصرف کننده را آسوده خاطر نموده است.

البته ذکر این نکته مهم بوده که میزان مواد اولیه کاملا سلیقه ای بوده و چند بار مصرف می تواند طبع فرد برای تست غلظت چای ماسالا را به خوبی نشان دهد. همان طور که در ابتدا اشاره شد، نداشتن شکر، این محصول را برای بیماران مبتلا به دیابت نیز مجاز نموده است. طبیعت گرم این دمنوش گیاهی در فصول سرد برای درمان بیماری هایی که شیوع پیدا می کند، آن را در لیست گزینه های مناسب عصرانه قرار می دهد.

برای تهیه چای ماسالا آماده کافیست پودر آن را در آب جوش حل و میل نمایید. راحتی در مصرف این چای و دمنوش بی نظیر سبب استقبال فراوان مصرف کنندگان شده است.

 فروش عمده انواع چایی ماسالا و دمنوش

*سفارش فقط تناژ بالا پذیرش میشود*

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر               تماس بگیرید

                                 ۰۹۱۹۳۷۶۲۱۵۸